Poradca pri nákupe z Aliexpress

36W UV Sterilizing Lamp UVC Ultraviolet Germicidal Disinfection Light LED Ultraviolet Sterilizer Bacterial Kill Mite Home Lamp

0 % spokojnosť zákazníkov s tovarom!
Dostupnosť: skladom
cena:  30.14 €
predajná cena od:  21.10 €
z lokálneho EU skldu
Die Waren sind bereits in der EU Tovar je odosielaný z lokálneho skladu v EU len od overených predajcov Aliexpressu Neplatíte dodatočne žiadne clo a dph
On-time Delivery Dodanie do 5-9 dní.
Zásielka kuriérskou službou.

Description:

Product name: UV disinfection lamp

Lamp bead category: Short-wave UV

Lamp beads: 12 UV lamp beads

Dimensions: diameter 120 * 90MM

Rated power: 36W

Colour: Black

Voltage: 100-240V

Power cord: 1.2M

Light wavelength: 253.7NM

Note: Do not directly expose people, plants and animals,During use, pay attention to covering expensive calligraphy and other items with cloth or paper to prevent oxidation and discoloration due to long-term ultraviolet radiation.Note: Do not directly illuminate people, plants and animals with disinfection lamps. During use, please pay attention to cover expensive calligraphy and other items with cloth or paper to prevent oxidation and discoloration due to long-term ultraviolet radiation.

Dopravca Cena dopravy Očakávaná doba dodania
DHL 3 - 7 Tage
UPS Expedited 3 - 7 Dní
EMS 5 - 14 dní
Post Air Mail Free Shipping 15 - 45 days
Vrátenie tovaru Ak produkt, ktorý dostanete, nezodpovedá popisu alebo je nekvalitný, predajca sľubuje, že ho môžete pred potvrdením doručenia objednávky vrátiť (ak kliknete na tlačidlo „Potvrdiť prijatie objednávky“ alebo prekročíte lehotu na potvrdenie) a získať úplnú cenu späť. Poplatok za spiatočnú dopravu hradíte vy. Produkt si môžete tiež nechať a dohodnúť si vrátenú sumu priamo s predajcom.

N.B.: Ak predajca ponúka pre tento produkt rozšírenú ochranu, môžete požiadať o vrátenie peňazí do 15 dní od dokončenia objednávky.
Servis Vrátemie peňazíAk ste tovar nedostali do 60 dní, môžete pred dokončením objednávky požiadať o úplné vrátenie peňazí (ak kliknete na „Prijatá objednávka“ alebo prekročíte lehotu na potvrdenie).

Najobľúbenejšie v kategórii


Cena:  30.14 €
preddajná cena od:  21.10 €
z lokálneho EU skldu
Translate »

Späť na domovskú stránku